O tříkoších

Třikoše jsou venkovní sortery na třídění tři druhů odpadu. Vyrábíme je z recyklátů, patentovaná konstrukce je z 97 % z recyklovaných plastů původem z České republiky. Z recyklátu jsou také výplňové pytle, které k třikošům dodáváme. Třikoše byly navrženy pro venkovní použití a díky imitaci dřeva jsou vhodné nejen do přírody, ale také do zástavby. Patent Třikoše prošel dvouletým vývojem ve spolupráci s horskými resorty v Krkonoších. Jeho současný design tak 100 % vyhovuje uživatelským požadavkům.  

Technické specifikace

Třikoš v dodávané podobě bez výplňových pytlů váží 106 kilogramů. Přesné rozměry naleznete pod odkazem technická specifikace. Transparentní výplňové pytle mají dohromady objem 540 litrů a při síle 80 mikronů má každý nosnost do 20 kg. Design označení vyrábíme na míru dle přání klienta obvykle dle systému svozu odpadu v lokalitě. Pokud na této stránce nenajdete požadované informace, využijte kontaktní formulář dole na této stránce.

Klíčové vlastnosti třikošů

97 % Recyklovaný

97 % Recyklovaný

Správná motivace k třídění.

Ukažte lidem, že třídění má smysl! Vyměňte stávající jednoduché koše za Třikoše, které jsou z 97 % vyrobeny z recyklovaných plastů z produkce tříděného odpadu z České republiky. Navíc také námi dodávané výplňové pytle jsou vyrobeny z českých recyklovaných plastových fólií. Každý tak na vlastní oči vidí, co se z tříděných plastových obalů vyrábí a má motivaci třídit odpad.

Bezúdržbový

Bezúdržbový

Odolnost a snadná obsluha.

Jednoduchá manipulace s výplňovými pytli není jedinou předností Třikoše. Jeho povrch není nutné díky využití barveného recyklovaného plastu nijak brousit, natírat nebo lakovat. Jednoduše vám vydrží dlouho. Třikoš se vám navíc časem zaplatí. Každý kilogram tříděného plastu a papíru totiž představuje úsporu oproti platbě za svoz a skládkovné směsného odpadu z běžných košů.

Nejodolnější

Nejodolnější

Vydrží nejvíce.

Latě a plotovky z recyklovaného plastového materiálu jsou jedním z nejodolnějších dostupných materiálů. Třikoše jsou tak teplotně a barevně stálé, díky hmotnosti 106 kg jsou odolné vůči větru a převrhnutí. Koše byly pilotně testovány ve všech ročních obdobích v nejextrémnějších teplotních, srážkových a větrných podmínkách v Krkonoších. Obstály 100% bez problému!

Design na míru

Design na míru

Grafika pro vás na míru.

Zdarma vytvoříme pro vaši obec nebo firmu na míru stylový design označení včetně grafického zpracování. Koše tak budou přizpůsobeny vašemu systému nakládání s odpady a potřebám dotřídění. Ke každému objednanému Třikoši navíc dodáváme zdarma startovací sadu 30 transparentních pytlů.