Náš příběh a reference

Autory patentu Třikoše jsou kreativci a inženýři ze společnosti MamiArt z Beskyd. Ta se od roku 2008 velkou měrou podílí na komunikačních aktivitách společnosti EKO-KOM. Jejich vztah k přírodě a třídění dal vzniknout originálním projektům jako Čistý festival, Třídíme na sněhu a dalším jedinečným komunikačním kampaním na podporu správného nakládání s odpady.

Právě pro kampaně na podporu separace a recyklace odpadů vznikaly od roku 2008 originální koncepty a nápady včetně Tříkošů (patentováno od roku 2021), mluvících kontejnerů, dětských kontejnerů nebo patentovaných mobilních konstrukcí na třídění odpadů určených pro venkovní akce. Ty byly využity například během Mistrovství světa horských kol v Novém Městě na Moravě, charitativním běhu Teribear hýbe Prahou, seriálu běžeckých akcí RunCzech a pravidelně od roku 2013 na největších českých festivalech Colours of Ostrava, Rock for People a dalších.

Naše know-how a kreativní nápady využili například Hlavní město Praha nebo Městská část Praha 2 při tvorbě komunikační strategie a Statutární město Brno při komunikaci změny systému nakládání s tříděnými odpady. Originální koncepty na podporu odpadového hospodářství jsme připravili pro města a obce všech velikostí: Opava, Příbram, Jičín, Karviná, Kopřivnice nebo Budišov nad Budišovkou a další. Celoroční komunikační kampaně na podporu třídění jsme realizovali pro ASEKOL, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina a Moravskoslezský kraj. Strategii společenské odpovědnosti a správného nakládání s odpady jsme vytvořili také pro Heimstaden, největšího poskytovatele nájemního bydlení v České republice s 43 000 byty.

Spolupracovali jsme

Od roku 2008 vymýšlíme koncepce správného nakládání s odpady pro celou řadu klientů. Díky tomu uvádíme do života celou řadu trendů, jako například projekty Čistý festival nebo Třídíme na sněhu. Třikoše jsou dalším z našich originálních nápadů.

Skiresort Černá hora-Pec
Klíny
Ski Bílá
Příbram
Dolní Morava
Asekol
Karviná
Jičín
EKO KOM
Olomoucký kraj
Moravskoslezský kraj
Jihomoravský kraj
Brno
Coca-Cola
Heimstaden
Run Czech

Kde najdete Třikoše

Ostrava Brno Praha Ski Bílá Velké Karlovice Klíny Dolní Morava Nové Město na Moravě Deštné v Orlických horách Karlov Mladé Buky Skiresort Černá hora-Pec Černá hora Eko-kom / RunCzech / Asekol / Coca-Cola Plzeň Kladno Harrachov